Vitajte na našej stránke. Tu sa viete prihlásiť alebo registrovať.


Diamantové šperky

Predaj kvalitných diamantových šperkov a investičných diamantov

Novinky diamanty a šperky

Drahokamy

Drahokamy sú minerály, ktoré sú pre svoje vlastnosti cenené a používajú sa aj v šperkoch. Medzi ich charakteristické vlastnosti patrí tvrdosť, zriedkavý výskyt,výrazné farby,krása alebo bezfarebnosť. Väčšina zloženia drahokamu je veľmi čistá a veľmi časté sú v nich chemické prvky ako kremík, hliník, horčík, vápnik, fluoridy, atď. a ich zlúčeniny tak, že len ich pohľad na materiál je vlastne bezcenný. Cennejšie sú fyzikálne vlastnosti, ktoré sú im zverené.

Čítať viac ->
O nás

Už aj samotná značka šperkov CRAFT (remeslo) vám veľa napovedá. Snažíme sa vám ponúknuť šperky od zlatíkov s celého sveta za najdostupnejšie ceny ako aj rokmy overený individuálny prístup ku každému klientovi a jeho požiadávkam. Forma individuálneho prístupu prináša v sebe ,,silu exkluzívneho momentu" keď my sa venujeme iba vám a vy iba šperkom alebo drahokamom o ktoré máte záujem. Nemusíte sa rozhodovať ,,na stojáka" v prepchatom zlatníctve s neprofesionálnym a často krát neochotným personálom. Nejde nám ,,iba" o predaj ale aj o celoživotnú službu vám , ktorá je postavená na férových a priateľských vsťahoch.

Čítať viac ->
Certifikácia

Rozpoznať skutočné diamanty od falzifikátov je v súčastnosti veľmi zložité. Falzifikácia diamantov posúva čoraz na vyššiu úroveň a skutočnú pravosť diamantov dnes so 100% spoľahlivosťou môže posúdiť len gemologické laboratórium, ktoré vydáva na diamanty certifikáty- osvedčenia o pravosti. Investori do diamantov uznávajú prestížne gemologické laboratória, medzi ktoré patria:

Čítať viac ->